Permissions per Webform (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: Access own webform submissions
ja: 自分のウェブフォームの送信内容へのアクセス

en: Edit own webform submissions
ja: 自分のウェブフォームの送信内容の編集

en: Delete own webform submissions
ja: 自分のウェブフォームの送信内容の削除

en: The %authenticated role applies to any user signed into the site, regardless of other assigned roles.
ja: 他のどんな役割を持っているかに関わらず、サイトにログインしたすべてのユーザーに %authenticated の役割が与えられます。
