Permissions per Webform (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Access own webform submissions
sv: Åtkomst till egna webbformulärs inskickade resultat

en: Edit own webform submissions
sv: Redigera egna webbformulärs inskickade resultat

en: Delete own webform submissions
sv: Radera egna webbformulärs inskickade resultat

en: The %authenticated role applies to any user signed into the site, regardless of other assigned roles.
sv: Rollen %authenticated avser alla inloggade användare, oavsett vilken roll de har tilldelats.
