Permissions per Webform (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Webform
ca: Formulari web

en: Access own webform submissions
ca: Accedeix a tots els webforms propis tramesos

en: Edit own webform submissions
ca: Edita tots els webforms propis tramesos

en: Delete own webform submissions
ca: Elimina tots els webforms propis tramesos

en: The %authenticated role applies to any user signed into the site, regardless of other assigned roles.
ca: El rol %authenticated aplica a qualsevol usuari que hagi iniciat sessió al lloc, independentment dels altres rols assignats.
