Permissions per Webform (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Webform
nl: Formulier

en: Access own webform submissions
nl: Toegang tot eigen inzendingen via het webformulier

en: Edit own webform submissions
nl: Eigen webformulierinzendingen bewerken

en: Delete own webform submissions
nl: Eigen webformulierinzendingen wissen

en: The %authenticated role applies to any user signed into the site, regardless of other assigned roles.
nl: De rol %authenticated geldt voor elke ingelogde gebruiker, ongeacht of deze nog andere rollen heeft.
