Permissions per Webform (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Webform
pl: Formularz

en: Permission settings
pl: Ustawienia uprawnień

en: Access own webform submissions
pl: Dostęp do wysłanych przez siebie danych

en: Edit own webform submissions
pl: Edytuj przesłane przez siebie dane

en: Delete own webform submissions
pl: Usuń własne zgłoszenia formularza

en: The %authenticated role applies to any user signed into the site, regardless of other assigned roles.
pl: Rola %authenticated dotyczy dowolnego użytkownika zarejestrowanego na stronie, bez względu na przypisaną rangę.
