Permissions per Webform (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Webform
uk: Вебформа

en: Access own webform submissions
uk: Доступ до власних надсилань веб-форми

en: Edit own webform submissions
uk: Редагування власних надсилань веб-форми

en: Delete own webform submissions
uk: Видалення власних надсилань веб-форми

en: The %authenticated role applies to any user signed into the site, regardless of other assigned roles.
uk: Роль %authenticated стосується кожного користувача, котрий авторизувався на сайті незалежно від призначених йому інших ролей.
