Permissions Variable (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Name
ar: الاسم

en: Export
ar: تصدير

en: edit permissions
ar: حرر الصلاحيات

en: @name <em>(locked)</em>
ar: @name <em>(مغلق)</em>
