Permissions Variable (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Name
da: Navn

en: Export
da: Eksportér

en: edit permissions
da: redigér tilladelser

en: @name <em>(locked)</em>
da: @name <em>(låst)</em>
