Permissions Variable (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Name
hr: Naziv

en: Export
hr: Izvezi

en: edit permissions
hr: uredi dopuštenja

en: @name <em>(locked)</em>
hr: @name <em>(zaključano)</em>
