Permissions Variable (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Name
it: Nome

en: Export
it: Esporta

en: edit permissions
it: modifica permessi

en: @name <em>(locked)</em>
it: @name <em>(bloccato)</em>

en: configuration page
it: pagina di configurazione
