Permissions Variable (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Name
ja: 名前

en: Export
ja: エクスポート

en: edit permissions
ja: 権限の編集

en: @name <em>(locked)</em>
ja: @name <em>（ロックされています）</em>
