Permissions Variable (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Export
lt: Eksportuoti

en: edit permissions
lt: redaguoti teises

en: @name <em>(locked)</em>
lt: @name <em>(užrakinta)</em>
