Permissions Variable (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: edit permissions
ta: அனுமதிகளை மாற்று

en: @name <em>(locked)</em>
ta: @name <em>(பூட்டப்பட்டது)</em>
