Permissions Variable (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Name
tr: İsim

en: Export
tr: Dışarı aktar

en: edit permissions
tr: izinleri düzenle

en: @name <em>(locked)</em>
tr: @name <em>(kilitli)</em>
