Permissions Variable (7.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Name
bo: མིང

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: edit permissions
bo: སྤྱོད་དབང་ལ་བཟོ་བཅོས་རྒྱག་པ

en: @name <em>(locked)</em>
bo: @name <em>༼ཟྭ་བརྒྱབ་ཡོད༽</em>
