Permissions Variable (7.x-1.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Operations
fr: Actions

en: Name
fr: Nom

en: Export
fr: Exporter

en: edit permissions
fr: modifier les droits

en: @name <em>(locked)</em>
fr: @name <em>(verrouillé)</em>

en: configuration page
fr: page de configuration
