Permissions Variable (7.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Name
gl: Nome

en: Export
gl: Exportar

en: edit permissions
gl: editar permisos

en: @name <em>(locked)</em>
gl: @name <em>(bloqueado)</em>
