Permissions Variable (7.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Name
he: שם

en: Export
he: יצוא

en: edit permissions
he: עריכת הרשאות

en: @name <em>(locked)</em>
he: @name <em>(נעול)</em>
