Permissions Variable (7.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Export
km: នាំចេញ

en: edit permissions
km: កែសម្រួល​​សិទ្ធិ

en: @name <em>(locked)</em>
km: @name <em>(ជាប់​សោ)</em>
