Permissions Variable (7.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Name
ru: Название

en: Export
ru: Экспортировать

en: edit permissions
ru: редактировать права доступа

en: @name <em>(locked)</em>
ru: @name <em>(заблокирован)</em>
