Permissions Variable (7.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Name
sv: Namn

en: Export
sv: Exportera

en: edit permissions
sv: redigera behörigheter

en: @name <em>(locked)</em>
sv: @name <em>(låst)</em>
