Permissions Variable (7.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Export
uk: Експортувати

en: edit permissions
uk: редагувати повноваження

en: @name <em>(locked)</em>
uk: @name <em>(заблоковано)</em>
