Permissions Variable (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Operations
de: Aktionen

en: Export
de: Exportieren

en: edit permissions
de: Berechtigungen bearbeiten

en: @name <em>(locked)</em>
de: @name <em>(gesperrt)</em>

en: configuration page
de: Konfigurationsseite
