Permissions Variable (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Name
sk: Názov

en: Export
sk: Exportovať

en: edit permissions
sk: upraviť oprávnenia

en: @name <em>(locked)</em>
sk: @name <em>(uzamknuté)</em>
