Permissions Variable (7.x-2.0-alpha1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Name
be: Імя

en: Export
be: Экспарт

en: edit permissions
be: змяніць правы

en: @name <em>(locked)</em>
be: @name <em>(зачынена)</em>
