Permissions Variable (7.x-2.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Name
ca: Nom

en: Export
ca: Exporta

en: edit permissions
ca: edita permisos

en: @name <em>(locked)</em>
ca: @name <em>(bloquejat)</em>
