Permissions Variable (7.x-2.0-alpha1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Name
el: Όνομα

en: Export
el: Εξαγωγή

en: edit permissions
el: επεξεργασία δικαιωμάτων

en: @name <em>(locked)</em>
el: @name <em>(κλειδωμένο)</em>
