Permissions Variable (7.x-2.0-alpha1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Name
es: Nombre

en: Export
es: Exportar

en: edit permissions
es: editar permisos

en: @name <em>(locked)</em>
es: @name <em>(bloqueado)</em>

en: configuration page
es: Página de configuración
