Permissions Variable (7.x-2.0-alpha1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Name
et: Nimi

en: Export
et: Ekspordi

en: edit permissions
et: õiguste muutmine

en: @name <em>(locked)</em>
et: @name <em>(lukus)</em>
