Permissions Variable (7.x-2.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Name
eu: Izena

en: Export
eu: Esportatu

en: edit permissions
eu: baimenak editatu

en: @name <em>(locked)</em>
eu: @name <em>(blokeatuta)</em>
