Permissions Variable (7.x-2.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Name
fi: Nimi

en: Export
fi: Vie

en: edit permissions
fi: muokkaa käyttöoikeuksia

en: @name <em>(locked)</em>
fi: @name <em>(lukittu)</em>
