Permissions Variable (7.x-2.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Name
hi: नाम

en: Export
hi: निर्यात करें।

en: edit permissions
hi: अनुमति बदलें

en: @name <em>(locked)</em>
hi: @name <em>(सुरक्षित किया गया)</em>
