Permissions Variable (7.x-2.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Name
jv: Jeneng

en: Export
jv: Ngékspor

en: edit permissions
jv: sunting kawenangan

en: @name <em>(locked)</em>
jv: @name <em>(dikunci)</em>
