Permissions Variable (7.x-2.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Name
nl: Naam

en: Export
nl: Exporteren

en: edit permissions
nl: toegangsrechten bewerken

en: @name <em>(locked)</em>
nl: @name <em>(vergrendeld)</em>
