Permissions Variable (7.x-2.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Name
pl: Nazwa

en: Export
pl: Eksportuj

en: edit permissions
pl: edytuj uprawnienia

en: @name <em>(locked)</em>
pl: @name <em>(zablokowano)</em>
