Permissions Variable (7.x-2.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Name
vi: Tên

en: Export
vi: Xuất

en: edit permissions
vi: sửa quyền

en: @name <em>(locked)</em>
vi: @name <em>(đã khóa)</em>
