Permissions Variable (7.x-2.0-alpha1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Name
id: Nama

en: Export
id: Ekspor

en: edit permissions
id: edit kewenangan

en: @name <em>(locked)</em>
id: @name <em>(dikunci)</em>
