PersianTools (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: None
ca: Cap

en: Date format
ca: Format de la data

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Full
ca: Complet

en: Run test
ca: Executa el test

en: Submitted by !username on !datetime
ca: Enviat per !username el !datetime
