PersianTools (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: None
fr: Aucun(e)

en: Date format
fr: Format de date

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Full
fr: Complet

en: Run test
fr: Lancer le test

en: Submitted by !username on !datetime
fr: Soumis par !username le !datetime
