PersianTools (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: None
lt: Joks

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Custom
lt: Savitas

en: Full
lt: Pilnas

en: Run test
lt: Paleisti testą

en: Submitted by !username on !datetime
lt: Paskelbė !username - !datetime
