PersianTools (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: None
pl: Brak

en: Date format
pl: Format daty

en: Custom
pl: Własne

en: Full
pl: Pełny

en: Run test
pl: Przeprowadź test

en: Submitted by !username on !datetime
pl: Wysłane przez !username w !datetime
