PersianTools (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: None
vi: Không có

en: Date format
vi: Định dạng ngày

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Full
vi: Đầy đủ

en: Submitted by !username on !datetime
vi: !username gửi vào !datetime
