PersianTools (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: None
da: Ingen

en: Date format
da: Datoformat

en: Custom
da: Tilpasset

en: Full
da: Fuld

en: Run test
da: Kør test

en: Submitted by !username on !datetime
da: Indsendt af !username den !datetime
