PersianTools (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: None
es: Ninguno

en: Date format
es: Formato de fecha

en: Custom
es: Personalizado

en: Full
es: Completo

en: Run test
es: Ejecutar test

en: Submitted by !username on !datetime
es: Enviado por !username el !datetime
