PersianTools (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: None
eu: Bat ere ez

en: Date format
eu: Data formatua

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Full
eu: Osoa

en: Run test
eu: Exekutatu proba
