PersianTools (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: None
id: Tiada

en: Date format
id: Format tanggal

en: Custom
id: Tersuai

en: Full
id: Penuh

en: Submitted by !username on !datetime
id: Ditulis oleh !username pada !datetime
