PersianTools (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: None
lv: Nav

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Full
lv: Pilns

en: Submitted by !username on !datetime
lv: Pievienoja !username !datetime
