PersianTools (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: None
nl: Geen

en: Date format
nl: Datumnotatie

en: Custom
nl: Aangepast

en: Full
nl: Volledig

en: Run test
nl: Test uitvoeren

en: Submitted by !username on !datetime
nl: Door !username op !datetime
