PersianTools (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: None
ru: Нет

en: Date format
ru: Формат даты

en: Custom
ru: Собственная

en: Full
ru: Полный

en: Run test
ru: Выполнить тест

en: Submitted by !username on !datetime
ru: Опубликовано !datetime пользователем !username
