PersianTools (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: None
uk: Немає

en: Date format
uk: Формат дати

en: Custom
uk: Власний

en: Full
uk: Повністю

en: Run test
uk: Виконати тест

en: Submitted by !username on !datetime
uk: Опубліковано !username !datetime

en: Smart
uk: Розумний

en: All dependencies are satisfied
uk: Всі залежності задоволено
